Home ShowBiz Moment prekës...

Moment prekës në ”Big Brother”, Luizi-Kiarës: Do të çoj te varri i babait, për t’i prezantuar nusen

272
0

Ata janë çifti më i ndjekur dhe i komentuar i momentit. Po flasin për çiftin Luiz-Kiara, dhe për romancën që ka nisur mes tyre brenda në ”Big Brother Vip 2”. Përveç lojës për çmimin e madh, Luizin në këtë reality show e “rrëmbyen” edhe ndjenjat për Kiarën, të cilat e shtynë që çdo ditë brenda në shtëpi të luftonte për moderatoren, derisa kjo e fundit i dha një mundësi.

Pas fjalëve të bukura, deklaratave të dashurisë dhe kujdesit ndaj saj, së fundmi teksa çifti ishin duke biseduar me njëri-tjetrin në shtrat, këngëtari i bëri Kiarës një premtim prekës.

Para se të ikin në Maldive (udhëtimi i dhuruar për çiftin nga produksioni i BBV), ata do të ndalen më parë në Shkodër. Kjo pasi Luizi dëshiron ta çojë Kiarën tek varri i babait, për t’i prezantuar nusen.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit