Home ShowBiz Monika zbulon...

Monika zbulon 3 kriteret që duhet të plotësojë partneri i ardhshëm

0
0

Aktorja e njohur Monika Lubonja është shumë aktive në rrjetet sociale dhe së fundmi ka postuar një shprehje në InstaStory ku ka treguar se është në kërkim të mashkullit ideal.

Sipas Monikës ai duhet të plotësojë tre kritete kryesore, të jetë i arsyeshëm, i sjellshëm dhe miliarder.

“Do të doja një burrë të sjellshëm e të arsyeshëm. Nuk është se po kërkoj shumë nga një miliarder.”, shkruhet në postimin e ndarë nga aktorja.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit