Home Aktualitet Moti për këtë...

Moti për këtë të shtunë, ulje temperaturash dhe reshje bore

44
0

Këtë të shtunë moti pritet të jetë me vranësira, reshje shiu dhe bore në mëngjes në zonat e veriut dhe në juglindje. Në pjesët e tjera të vendit, dita do të jetë me diell.

Temperaturat minimale do të pësojnë zbritje duke u luhatur nga 0/10 gradë ndërsa ato maksimale, parashikohen 6-9°C në veri , dhe 14 -16°C ne zonën e ulët dhe zonat pranë bregdetit.

Era do të jetë me drejtim veri me shpjetesi 15-20 m/sek dhe dallgëzim të forcës 6-7 ballë në det të hapur.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit