Home ShowBiz Mungesa e Rom...

Mungesa e Romeos në Post Big Brother ka më në fund një sqarim

3891
0

Romeo Veshaj doli në vend të tretë nga ”Big Brother Albania Vip 3”, dhe nuk mori pjesë në festën që u organizua nga produksioni, por mungoi edhe në emisionin e djeshëm ”Post Big Brother”. Vetë ish-banori nuk ka komentuar asgjë lidhur me këtë çështje. Gazmend Ujkashi thotë se arsyeja e mungesës së Romeos mund të mos jetë hatërmbetje, siç u aludua në rrjetet sociale, por mund të vijë si shkak i dhimbjes së aktorit Agron Llakaj, i cili vetëm pak ditë më parë humbi bashkëshorten.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit