Home Aktualitet Myslim Murriz...

Myslim Murrizi: PD nuk është e djathtë se janë drejtues 6 gra pa burra, 6 burra pa gra dhe 3 burra që duan burra. Çfarë PD-ja është kjo?!

1532
0

Nuk ndalon ish-deputeti Murrizi, duke ironizuar PD-në e sotme. Ish-deputeti Myslim Murrizi gjatë një interviste televizive është shprehur i revoltuar lidhur me ngjarjet e fundit  politike në vend, ku ka komentuar dhe seancën plenare. Ai u shpreh se e djathta respekton familjen, pronën, atdheun, por unë nuk mund të quaj të djathtë një si s’ka respekt për familjen dhe nuk beson në Zot, nuk respekton pronën dhe Atdheun.

“PD nuk është e djathtë/6 gra pa burra, 6 burra pa gra dhe 3 burra që duan burra/ Çfarë PD-ja është kjo?!”- theksoi Murrizi.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit