Home Sporti Napoli ngec e...

Napoli ngec edhe ndaj Bolognës, Interi shkon +7 pikë para (VIDEO)

2
0

Napoli nuk ka mundur të shkojë përtej një barazimi pa gola ndaj Bolognës. Skuadra kampione e Italisë, pas humbjes në shtëpi me Lazion dhe barazimit në fushën e Genoas, ngec edhe në “Dal’Ara”.

Victor Osimhen humbi një penallti në minutën e 72-të të ndeshjes, duke i hequr shanin Napolit që të dilte me 3 pikë të plota.

Me këtë barazim Napoli humb më shumë terren me Interin kryesues, që kryeson me shtatë pikë më shumë.

 

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Sporti

Me shumë nga Sport

Lajmet e Fundit

Te Fundit