Home Aktualitet Ndahet nga je...

Ndahet nga jeta babai i Mark Frrokut, Rudina Dembacaj e hidhëruar: Lamtumirë bab

301
0

Ish-deputeti Mark Frroku ka humbur të atin e tij. Ka qenë Rudina Dembacaj ajo që ka bërë të ditur lajmin e hidhur të ndarjes nga jeta të vjehrrit të saj.

“Lamtumirë bab! Pusho në paqe”, shkruan Rudina duke ndarë disa momente të saj dhe Markut me babain e ish-deputetit.

Dembacaj ka treguar gjithmonë se ka patur një raport special me vjehrrin e saj.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit