Home Aktualitet Ndahet nga je...

Ndahet nga jeta ish-zyrtari i LSI-së, Ilir Dashi. Jetonte në Afrikë

200
0

Është ndarë nga jeta në mënyrë të parakohshme, ish-zyrtari i LSI, Ilir Dashi.

Lajmin e kanë bërë me dije ish-kolegë dhe miq, të cilët kanë shprehur keqardhjen dhe ngushëllimet e tyre.

Dashi jetonte në Afrikë së bashku me gruan e tij, ndërsa akoma nuk dihen shkaqet e vdekjes së tij.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit