Home Aktualitet Ndodh në Shqi...

Ndodh në Shqipëri/ Pronari i BMW X3 me 141 gjoba, me vlerë 2000 euro

184
0

Çuditë shqiptare nuk kanë të sosur. Plot 2.3 mln lekë të vjetra gjoba kishte pronari i kësaj BMW X3. Gjobat ishin akumuluar prej vitesh dhe vetëm pasi policia e ka zbuluar dhe i ka bllokuar automjetin e ka bërë këtë të fundit t’i paguajë. Ai ka shkuar dhe ka bërë pagesën e 141 gjobave, të marra nga viti 2020 deri ne vitin 2022 U paguan të gjithë gjobat sot në vlerën 229. 960 lekë.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit