Home ShowBiz Ndryshon këtë...

Ndryshon këtë vit, zbulohet numri i finalistëve të Big Brother Vip 3

204
0

Në këtë gjysmëfinale, moderatori Ledion Liço ka zbuluar se banorët që do kalojnë në finale do jenë pesë dhe jo katër si në ediconet e kaluara. Pas pak mbyllet dhe televotimi për pesë finalistët e këtij edicioni. Egla, Heidi, Meritoni apo Françeska, cili prej tyre do të qëndrojë në shtëpi deri më 25 maj?

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit