Home KRYESORE Në një atmosf...

Në një atmosferë shpërthyese entuziazmi merr fjalën Edi Rama në Milano

249
0

Pas performimit të artistëve më të mirë shqiptarë dhe një videokujtese për nisjen e kaluarit shqiptar drejt ëndrrës, në një atmosferë shpërthyese duartrokitjesh dhe entuziazmi, Edi Rama ka mbërritur në pallatin e sporteve në Milano, ku është pritur prej mijëra shqiptarëve.

Mes brohorimave dhe duartrokitjeve kreu i ekzekutivit është takuar me shqiptarët e Italisë, në takimin e dytë me diasporën, që nisi fillimisht me shqiptarët e Greqisë.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Kryesore

Me shume nga Kryesore

Lajmet e Fundit

Te Fundit