Home KRYESORE Neritan Sejam...

Neritan Sejamini: Votimet në Kuvend si në kohën e “opozitës kërpëratiste”

545
0

Në seancën e djeshme të Kuvendit janë miratuar tre projektligje me 100 vota pro. Pra opozita i ka dhënë të drejtë maxhorancës, edhe pse në diskutime bëjnë sikur debatojnë dhe janë kundër. Kështu, Basha ka miratuar ligjet e hartuara qeveria e Ramës.

Lidhur me këtë çështje ka reaguar me ironi Neritan Sejami, i cili thotë se “me këto votime në Kuvend, po të mos e dije, mund të mendoje se jemi akoma në kohën e “opozitës kërpëratiste”.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Kryesore

Me shume nga Kryesore

Lajmet e Fundit

Te Fundit