Home ShowBiz “Nesër sytë n...

“Nesër sytë nga qielli”/ Donaldi bën njoftimin e rëndësishëm për Romeon

89
0

Ndonëse surpriza nga “Vëllai i Madh” për çiftin, Heidi dhe Romeo ishte që ata të kalonin çaste intime me njëri-tjetrin dhe të njiheshin më mirë.

“Suita” në fakt ka sjellë debate mes tyre. Kjo për shkak se Romeo në përfundim të spektaklit të së martës, ju bashkua banorëve të tjerë në oborr dhe po debatonte me Julin.

Kjo gjë e mërziti Heidin e cila po priste e vetme në vaskë, ndërsa banorët e tjerë vinin në pikëpyetje veprimet e të dyve.

Gjithë dita e djeshme mes çiftit ka kaluar me debate e tensione, ndërsa situata u përleqësua kur në shtëpi mbërriti një dron me mesazh për Heidin që të “hapte sytë” për Romeon, gjë që e ka mërzitur këtë të fundit, madje deri në atë pikë sa dyshja po mendonte që të largohej nga shtëpia, vetëm për t’i vërtetuar të tjerëve dashurinë si edhe për të hedhur poshtë pikëpyetjet për raportin e tyre.

“Sytë nga qielli nesër Romeo”, ka shkruar Donaldi bashkangjitur një postimi në Instastory, të bërë mbrëmjen e kaluar, ku shihet Romeo teksa pi cigare.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit