Home ShowBiz Ngeli shtatzë...

Ngeli shtatzënë me Bardhin në Big Brother? Sara tregon të vërtetën pas thashethemeve në rrjet

923
0

Sara Gjordeni është një nga banoret e ”Big Brother Albania vip 3” që u komentua më së shumti. Sa ishte brenda këtij reality show, ajo u përfol për shumë lidhje dashurie me emra të njohur të estradës. Pas lidhjes me Bardhin dhe pas njoftimit për shtatzëni, pati aludime të ndryshme nga fansat.

Ndjekësit dyshuan se ajo ngeli shtatzënë sa ishte në Big Brother, meqë tani duket shumë e fryrë. Sara shpreh të vërtetën, ndërsa thotë: “Ka qenë shtatzënë që në Big se po ti shikonit barkun ka qenë i madh që aty”.

“Unë jam vajzë, kam menstruacionet, nëse nuk kuptoni nuk e di çfarë të ju them. Se filluan disa faqe merrnin pamje nga vitet e kaluara, shih si e ka bërë këtu, shih këtu. Qetësohuni nuk kam qenë shtatzënë në Big, se ka kaluar në absurditet”, theksoi mes tjerash zeshkania.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit