Home Aktualitet Ngjarje e rën...

Ngjarje e rëndë në Berat/ Komshinjtë e gjejnë të varur brenda banesës të moshuarën

9
0

Një 76-vjeçare nga Berati i ka dhënë fund jetës, duke u vetëvaruar brenda banesës. E moshuara N. Pjetri jetonte e vetme në banesën e saj në lagjen Kala, pasi dy djemtë e saj jetonin në Kanada prej vitesh.

Kanë qenë komshinjtë, ata që e kanë parë gruan pa jetë dhe të varur me litar në dhomën e gjumit. Nuk dihen ende shkaqet e vetëvarjes, ndërkohë që sipas komshinjve ajo ndihej e vetmuar.

Berat/Informacion paraprak

Më datë 16.06.2021, rreth orës 10:15, në lagjen “Kala”, Berat, është gjetur e vetëvarur​ në banesë nga fqinjët, pa shenja jete shtetasja N.P., 76 vjeçe.

Nga kqyrja paraprake nuk evidentohen shenja dhune.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit