Home Aktualitet Niko Peleshi:...

Niko Peleshi: Neutralizohet plotësisht zjarri në Delisuf

20
0

Ministri i Mbrojtjes, Niko Peleshi thotë se neutralizohet plotësisht zjarri në Delisuf. ”Neutralizohet plotësisht zjarri në Delisuf, ndërkohë që nderhyrja e trupave mbi fshatin Dukat ka mundësuar reduktimin e zjarrit dhe eleminimin e rrezikut të banesave”,-shkruan në facebook.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit