Home KRYESORE Një spektakël...

Një spektakël dashurie në Ditën e 14 shkurtit (video)

520
0

“Jetë të lumtur Xhulias me Enkelin dhe Adelinës me Emilianon, të cilët zgjodhën ta kurorëzonin martesën e tyre me mbjelljen e një peme në Ditën e të Dashuruarve. Shumë urime të gjitha çifteve dhe të dashuruarve në Tiranë”- shkruan Erion Veliaj në Ditën e të Dashuruarve.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Kryesore

Me shume nga Kryesore

Lajmet e Fundit

Te Fundit