Home KRYESORE Një video bri...

Një video brilante nga deti e Gjergj Lucës për Ditën e Flamurit

853
0

Sot në Ditën e Flamurit, pikërisht me 28 nentor, biznesmeni-artist Gjergj Luca ka realizuar një video spektakolare në det vetëm për Ditën e Flamurit.

“Një urim special, ndryshe nga të tjerët.
Shqipëria nuk është vetëm tokë, nga deti i bukur i saj vjen edhe ky urim. Rozafa, kompania lider ka bashkuar sot në ditën e Flamurit nën flamurin e punës miq e kolegë jo vetëm shqiptarë por edhe kroatë, japonezë, turq, sllovenë, italianë, arabë dhe së bashku ju urojmë Gëzuar dhe pastë përherë progres ky vendi ynë i dashur!’ shkruan Gjergj Luca.

Luca shquhet për gjetjet e tij brilante dhe interesante kur flitet për probleme apo ditë të veçanta.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Kryesore

Me shume nga Kryesore

Lajmet e Fundit

Te Fundit