Home Aktualitet NOIZYYYYYY! K...

NOIZYYYYYY! KONCERTI I NATËS SË BARDHË!

83
0

“NOIZYYYYYY

🇦🇱❤️👐🏻 KONCERTI I NATËS SË BARDHË!”- shkruan Erion Veliaj dhe poston video nga koncerti.

Kliko te Video on Facebook që të shikoni vidoen…

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit