Home KRYESORE Nuk do ta bes...

Nuk do ta besoni sa paguhet Dea Mishel për një reklamë në rrjetet sociale

2828
0

Dea Mishel tashmë ka një emër dhe personalitet publik. Ajo e fitoi gjatë Big Brother.

Ish-banorja e “Big Brother VIP 2”, Dea Mishel, ishte e ftuar në studion e emisionit “Ftesë në 5” në Top Channel.

Gjatë intervistës me Bieta Sulon, ajo foli për eksperiencën në shtëpinë më të famshme në Shqipëri por edhe me çfarë po merret tani.

Jo vetëm kaq, pasi moderatorja e njohur e ngacmoi paksa edhe për pagesat që merr për reklama tani që “Big Brother VIP” ka përfunduar.

“Po nuk e them tani se më prish punë”, thotë Dea duke qeshur, ndërkohë Bieta i thotë: “Me sa zero, na thuaj zerot”.

“Me tre zero”, i përgjigjet ish-banorja e BB VIP, e cila shton se akoma nuk ka shkuar me katër zero.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Kryesore

Me shume nga Kryesore

Lajmet e Fundit

Te Fundit