Home ShowBiz ”Nuk e ...

”Nuk e fiton Olta”, Tea pas daljes nga shtëpia e ”Big Brother”: Publiku do Luizin

615
0

Tea Trifoni doli nga shtëpia e ”Big Brother Vip 2” të shtunën, dhe e ftuar në “Shqipëria live” tha se nuk dëshiron që fitoren ta marrë Olta, edhe pse brenda shtëpisë u duk sikur me të ishte më e afërt.

Tea u shpreh se nga sa ka parë jashtë fitoren e merr Luizi, por ajo vetë do të donte një femër.

“Duke parë reagimin e publikut patjetër që mendoj se e fiton Luizi. Unë kisha dëshirë ta fitonte një vajzë. Olta konsiderohet lojtare e fortë, por nuk dua ta fitojë ajo. Nuk kam pasur simpati për të”, tha Tea.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit