Home ShowBiz Nuk e mban më...

Nuk e mban më sekret, Shkurte Gashi prezanton për herë të parë partnerin (FOTO)

68
0

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Shkurte Gashi ka prezantuar për herë të parë patnerin e saj që i ka rrëmbyer zemrën, të cilin e mbante të fshehtë prej kohësh, duke mos e nxjerrë në rrjetet sociale. Artistja e cila është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, së fundmi ka bërë dedikimin e parë publik për partnerin e saj, Albertin, me rastin e ditëlindjes. “Urime dashuri, u bëfsh 100”, ka shkruar Gashi sipër fotos së tyre. Pak kohë më parë çifti u bekua me ardhjen në jetë të një fëmije.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit