Home Aktualitet Nusja në Koso...

Nusja në Kosovë përplas makinën luksoze në ditën e dasmës së saj (VIDEO)

40
0

Një aksident i pazakontë është regjistruar ditën e sotme në Kosovë, pasi në të është përfshirë një nuse. Dasmorët sapo kishin marrë Benz-in luksoz për të shoqëruar nusen.

Por rruga në afërsi të fshatit Gllarevë nuk i shkoi si duhet. Megjithatë për fat nuk pati të lënduar, veç dëme materiale.

Nuk dihet ende se cili ka qenë shkaku i aksidentit, ndërkohë që policia ka shkuar në vendngjarje dhe po merret me zbardhjen e plotë të ngjarjes së rëndë.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit