Home Aktualitet “Organi...

“Organizoi vrasjen e bashkëshortes”, del sot para gjykatës Naim Murseli dhe bashkëpuntori i tij

150
0

Sot më 09:30 pritet të dalin para gjykatës ish-këshilltari i Behgjet Pacollit, Naim Murseli, Granit Plava dhe pjesëtari i Forcës së Sigurisë së Kosovës K. K.

Atyre do t’u komunikohet masa e sigurisë për vrasjen e Liridona Murselit, më 29 nëntor.

Seanca është caktuar të mbahet në orën 9:30, por nuk dihet nëse do të jetë e hapur për mediat.

Kujtojmë se Naim Murseli ka pranuar përpara policisë se është porositësi i vrasjes së bashkëshortes së tij, Liridona Murseli.

Krimin e ka pranuar edhe autori Granit Plava. Ky i fundit ka deklaruar se bashkëshorti i viktimës i ka ofruar 30 mijë euro për vrasjen.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit