Home Aktualitet Paditë e PD d...

Paditë e PD dhe LSI për qarkun e Durrësit, Kolegji Zgjedhor i rrëzon

10
0

Kolegji Zgjedhor ka rrëzuar një tjetër padi të bërë nga Partia Demokratike dhe Lëvizja Socialiste për Integrim, kjo përsa i përket parregullsive të raportuara gjatë zgjedhjeve të 25 Prillit në qarkun e Durrësit. PD dhe LSI kërkuan që zgjedhjet të shpallen të pavlefshme, dhe të ripërsëriten. Kjo padi është hedhur poshtë nga Kolegji Zgjedhor me pretendimin se këto kërkesa janë të pabazuara në ligj.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit