Home Aktualitet Pallati i Bri...

Pallati i Brigadave, ceremonia e pritjes për 111-vjetorin e Pavarësisë

607
0

“Nga Pallati i Brigadave- Ceremonia e pritjes së përfaqësuesve nga Kosova, Maqedonia e Veriut dhe Mali i Zi, kryetarët e komunave anëtare të UBSHR-së, bashkive të Shqipërisë, komunat Arbëreshe, komuniteti shqiptar në SHBA etj., që do të bëhen pjesë e Paradës së Shqiptarëve nesër më 28 Nëntor.”- shkruan Erion Veliaj.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Kryesore

Me shume nga Kryesore

Lajmet e Fundit

Te Fundit