Home KRYESORE Partizani dor...

Partizani dorëzohet pa kushte ndaj Baselit, mundet edhe në Elbasan (VIDEO)

13
0

Partizani është dorëzuar pa kushte përballë Baselit, duke pësuar një tjetër humbje dhe në sfidën e kthimit. Skuadra e Dajës u mund 2-0 në “Elbasan Arena”, duke arritur një rezultat 0-5 në total ndaj zviceranëve.

Stocker kaloi në avantazh miqtë në minutën e 38-të, ndërkohë që në fillimin e së dytës do të ishte Arthur që do të vuloste fitoren e Baselit. Në fushën e lojës ishin Xhaka me Zhegrovën, por që nuk mundën të linin gjurmë.

 

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Kryesore

Me shume nga Kryesore

Lajmet e Fundit

Te Fundit