Home Aktualitet Pas 24 orësh ...

Pas 24 orësh kapet Klered Bozhanaj, plagosi me 2 plumba efektivin

0
0

24 orë pasi qëlloi me armë efektivin e policisë, Klered Bozhanaj është arrestuar këtë mbrëmje. ”Gjatë kërkimeve intensive të zhvilluara për kapjen e shtetasit Klered Bozhanaj, strukturat e Policisë kanë lokalizuar dhe ndaluar autorin e dyshuar. Në cilësinë e provës materiale është sekuestruar arma e zjarrit pistoletë, e përdorur gjatë krimit”,-informon Policia.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit