Home ShowBiz Pas librave t...

Pas librave të gatimit, Arbana Osmani hap restorant te Piramida e Tiranës

234
0

Moderatorja shumë e dashur nga publiku, Arbana Osmani, tashmë do të ketë edhe një biznes privat nën administrim. Në godinën e Piramidës së Tiranës, Osmani do të drejtojë një restorant ku do të gatuhen brumra, ëmbëlsira, pasta të freskëta dhe produkte të tjera.

Nuk do të mungojë as shërbimi katering. Biznesi i prezantueses së njohur do të zhvillojë aktivitetin në katin e parë të godinës. Në maj të këtij viti, Bashkia e Tiranës dhe Fondi Amerikano Shqiptar i Zhvillimit shpallën thirrjen për kompanitë që janë të interesuara të marrin me qira ambiente te Piramida e Tiranës.

Mesa duket prezantuesja nuk ka ngurruar për të provuar edhe fatin e saj në një biznes privat. Dihet nga të gjithë që Osmani ka botuar libra kuzhine dhe herë pas here publikon në rrjetet sociale receta të ndryshme.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit