Home Aktualitet Pas sherrit p...

Pas sherrit për xhelozinë, 52-vjeçari plagosi me thikë gruan, detaje nga ngjarja në Tiranë

24
0

Në orët e para të mëngjesit të sotëm, një ngjarje e rëndë u regjistrua në Tiranë, ku 52- vjeçari Jakup Shahu, goditi me thikë në qafë dhe trup bashkëshorten e tij.

Lidhur me ngjarjen, janë zbardhur detaje të reja.

E rëndë në Tiranë, 52-vjeçari godet me thikë në qafë e trup bashkëshorten e tij
Raportohet se shkak i kësaj ngjarjeje, është bërë xhelozia. 52-vjeçari rezulton një person me precedent penal, ku mësohet që sapo kishte dalë nga burgu.

Kanë qenë fqinjët që kanë dëgjuar të bërtiturat dhe kanë lajmëruar menjëherë policinë.

Pas sherrit për xhelozinë, 52-vjeçari plagosi me thikë gruan, detaje nga ngjarja në Tiranë

46-vjeçarja ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve, ndërsa autori i dyshuar u arrestua në flagrancë për veprën penale “Vrasja për shkak të marrëdhënieve familjare”, mbetur në tentativë.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit