Home ShowBiz Pas skandalit...

Pas skandalit të panetoneve, Chiara Ferrangi i jep fund martesës me Fedez

147
0

Chiara Ferragni dhe  Fedez i kanë dhënë fund marrëdhënies shumëvjeçare. Çifti italian, dikur më i pëlqyer i show biz-it, ndahet pas pesë vitesh martesë, ardhjes në jetë të dy fëmijëve dhe vështirësive të ndryshme që kaluan bashkë.

Sipas asaj që konfirmojnë mediat vendase, çifti po kalon një krizë të thellë, dhe reperi është larguar nga apartamenti superluksoz që ndante me Chiara dhe dy fëmijët të dielën në mbrëmje. Pavarësisht përpjekjes për tu pajtuar në darkën e Shën Valentinit, çifti i njohur i showbizz nuk mundën të gjenin më gjuhën e përbashkët me njëri-tjetrin, shkruan Tg.com.

Historia e dashurisë mes Chiara Ferragni dhe Fedez filloi të lëkundet një vit më parë. Në Sanremo, ku ajo kishte dalë në skenë si protagoniste përkrah Amadeus-it, Fedez tërhoqi vëmendjen me puthjen ndaj Rosa Chemical. Ajo natë dha shenjat e para të një marrëdhënieje që po krisej. Për çiftin pasuan muaj të vështirë, përfshirë problemet shëndetësore të Fedez.

Ajo që i dha goditje të fortë marrëdhënies së tyre, duket se është skandali i panetoneve. Chiara Ferragni e gjeti veten në vështirësi, Fedez u përpoq ta ndihmonte, por ndoshta në një mënyrë që fansave nuk i pëlqeu.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit