Home Magazine Pasi dështoi ...

Pasi dështoi në zgjedhje, Rudina Hajdari kthehet në SHBA: Kur ndihesh mirë me veten

21
0

Pas zgjedhjeve të 28 prillit, Rudina Hajdari është larguar drejt Shteteve të Bashkuara të Amerikës, ku zhvilluar takime me figura të ndryshme politike.

Mirëpo, së fundmi, ajo i ka surprizuar të gjithë me foton e fundit të postuar në Instagram.

Hajdari shfaqet në studion e fotografit shqiptar me famë ndërkombëtare, Fadil Berisha.

“Kur je me Fadil Berishen dhe ndihesh mirë me veten 📸 😎 #newyork 🍎❤️ makeup💄:@tore__mua #nofilter”, ka shkruar deputetja krahas fotos.

Dikur Hajdari ka jetuar në SHBA dhe mesa duket ky rikthim e ka bërë të ndihet mirë me veten. Një detaj që ajo ka theksuar është edhe përdorimi i ‘make-up’, që ka tërhequr edhe vëmendjen e ndjekësve për mirë në rrjetin social.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Rudina Hajdari (@rudihajdari)

/abcnews.al

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Lajmet e Fundit

Te Fundit