Home Aktualitet Pasi votuan, ...

Pasi votuan, Berisha pritet nga Basha në selinë blu. Takimi vijon prej 2 orësh

227
0

Sali Berisha dhe Lulzim Basha, votuan sot për kreun e ri të selisë blu. Ish-kryeministri dhe kreu aktual i Partisë Demokratike, ndodhen në zyrën e këtij të fundmi duke biseduar.

Berisha ndodhet në zyrën e Bashës prej më shumë se dy orësh. Ende nuk dihet se për çfarë po bisedojnë dy figurat e njohura të PD-së.

Ish-kryeministri ripërsëriti dhe një herë deklaratën e të qënurit lideri i PD-së. Kurse Basha ftoi të gjithë anëtarët demokrat që të votojnë.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit