Home Aktualitet PD: Gjykata e...

PD: Gjykata e Lartë të zbardhë vendimin e 27 dhjetorit për vulën

175
0

Partia Demokratike i kërkon Gjykatës së Lartë që të zbardhë vendimin e 27 dhjetorit për vulën e PD, në mënyrë që t’i hapet rruga Gjykatës së Apelit. Edhe kjo e fundit ashtu sikurse Gjykata e Lartë vendosi, të përcaktojë përfundimisht kujt grupimi i përket vula dhe logoja.

Kërkesa u dorëzua nga përfaqësuesi ligjor i PD, Indrit Sefa.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit