Për herë të fundit, Melania Trump sjell magjinë në Shtëpinë e Bardhë – Gazeta Koha Jone

Për herë të fundit, Melania Trump sjell magjinë në Shtëpinë e Bardhë

Joe Biden nga votat e amerikanëve u zgjodh presidenti i 46-të i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, duke mposhtur kështu Donald Trump.

Më 20 janar të vitit 2021, Trump pritet ti lëshojë vendin Bidenit dhe do të largohet nga Shtëpia e Bardhë.

Këto janë festat e fundit që  Donald Trump dhe Melania kalojnë në këtë shtëpi, teksa ajo  është kujdesur të dekorojë për herë të fundit ambientin me rastin e festave.

Në llogarinë e saj në Instagram, Melania ndau foto të pemëve gjigante të zbukuruara, duke falenderuar të gjithë personat që e kishin ndihmuar.

Related Posts

Next Post

Discussion about this post

EDITORIAL