Home Aktualitet Përfshihet ng...

Përfshihet nga flakët rrethimi i burgut të Peqinit, të burgosurit në panik (FOTO)

8
0

Një ngjarje shqetësuese ndodhi sot në ambientet e brendshme të burgut të Peqinit. Zjarri ka rënë dhe ishte më i përqëndruar në sektorin e sigurisë së lartë, ku janë mbyllur më të rrezikshmit. Zjarrfikësja është nisur drejt vendit të ngjarjes dhe është bërë e mundur vënia nën kontroll e zjarrit. Flakët vunë në panik të burgosurit, por tashmë situata është qetësuar dhe i është rikthyer normalitetit. Tani ka nisur puna për zbulimin e shkaqeve të rënies së zjarrit.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit