Home ShowBiz ”Përgji...

”Përgjithmonë dhe përngaherë”/ Ilnisa poston foton romantike, por Meritoni e lë një koment

567
0

Ilnisa dhe Meritoni, dashurinë që nisi në ”Big Brother Albania Vip 3”, po e vijojnë me pasion edhe jashtë. Gazetarja ka publikuar një foto të re me të dashurin e saj, teksa ai e puth në faqe. “Përgjithmonë dhe përngaherë”, shkruan ajo bashkangjitur fotos në Instagram. Kurse Meritoni i shkruan ”Të dua” dhe me një emoji zemër.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit