Home Aktualitet Perla turisti...

Perla turistike e Shqipërisë së Veriut, “Rana e Hedhun”…

603
0

Kryeministri Rama nga Parisi, ku ndodhet në vizitë zyrtare, ka postuar pamje nga “Rana e Hedhun” në Shëngjin të Lezhës. Ai shkruan:”Rana e Hedhun sot” dhe e shoqeron me videon e mëposhtëme.

Kjo zonë buzë detit do të bëhet, sipas projekteve, një perlë e Mesdheut, siç e ka pohuar vetë Edi Rama.

Çmimi i tokës që tani varion nga 70 deri në 120 euro metri katror. Dhe me tendencë rritje të madhe pasi është një bukuri e pashoqe “Rana e Hedhun”.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Kryesore

Me shume nga Kryesore

Lajmet e Fundit

Te Fundit