Home Aktualitet Përplasen tre...

Përplasen tre makina tek “Rruga e Elbasanit”, rëndohet trafiku në Tiranë

116
0

Tre automjete janë përplasur mëngjesin e sotëm në “Rrugën e Elbasanit”. Nga aksidenti nuk raportohet për persona të lëndruar, por vetëm dëme materiale.

Duke qenë se kjo është një nga zonat më të populluara ka shkaktuar një trafik të rënduar të qarkullimit të mjeteve.

Tiranë/Informacion paraprak

Rreth orës 07:55, në Rrugën e Elbasanit, janë përfshirë në një përplasje 3 mjete, ku ka vetëm dëme materiale.

Sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojmë për normalizimin e trafikut.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit