Home ShowBiz Përplasja me ...

Përplasja me Françeskën, Juli komenton sjelljet e Sarës: Vuan për të qenë te konkurrentët e fortë

283
0

Sjellja e Sara Gjordenit një natë më parë, ku në shtëpinë e Big Brother Vip 3, ku përplas me Françeska Muratin, është komentuar nga banorët.

Në një bisedë në oborr me Françeskën dhe Ejolën, Juli është shprehur se Sara ka marrë vrull se i shpëtoi nominimit dhe sipas tij këto sjellje janë pasojë e dëshirës së saj për të qenë te konkurrentët e fortë.

Pjesë nga diskutimi:

Juli: Më vjen keq për atë se nuk kishte pse të shkonte në këtë pikë

Erjola: Dhe unë nuk di çfarë të them

Françeska: Nuk kishte pse se ajo ka potencial

Juli: E dini çfarë kam vënë re që kur kaloi këtë nominimin, sepse në mendjen e saj qe nominim super i fortë dhe e kaloi, dhe ka marrë një tip kështu…ok kjo nuk është problem që nuk ndalohet, por gjithsesi, me këmbë në tokë. Arsyeja pse Sara ka dalë herën e parë është sepse u zu me të gjithë. Arsyeja pse Sara ka ndenjur, përveç lidhjes me Bardhin, ka qenë dhe arsyeja se ajo u qetësua, u soll mirë me njerëzit, por tani ka filluar prapë.

Franceska: U kap me mua me Vesën, me Rozën, me Erjolën

Juli: Sara nuk është një personazh këtu që të thuash ti….Ajo këtë po vuan, do të jetë te të fortët, por e din dhe ajo vetë që ashtu…pastaj bëhet me nerva e me radhë. Më vjen keq se është kthyer dhe kundër meje, pa sens. Këto gjëra njerëzit që i shohin nga shtëpia nuk i falin. Më ka thënë i patyrë, pa e ofenduar kurrë. Po bën një figurë të tmerrshme jashtë.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit