Home POLITIKE Plas sherri n...

Plas sherri në PD-në e Korçës, goditet me shishe në kokë kryetari i degës

1226
0

Një ngjarje e rëndë është hënuar në degën e Partisë Demokratike në Korçë. Kryetari Devis Osmani është plagosur nga sekretari i një grupseksioni.

Dyshohet se motiv i konfliktit mbeten mosmarrëveshjet brenda partisë. Ngjarja ka ndodhur në ambjentet e jashtme të një lokali në hyrje të Korçës.

Ndërkohë që edhe policia pritet të kryejë veprimet për këtë rast dhe zbardhjen e rrethanave.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit