Home Sporti Po bën xhiron...

Po bën xhiron e rrjeteve sociale, sulmuesi në Brazil s’di të shënojë me portën bosh (VIDEO)

12
0

Ricardinho së fundmi është ka bërë xhiron në rrjetet sociale pas një rasti të humbur. Gremio e tij përballej me Brasiliense duke fituar me rezultatin 2-0, ku njërin prej tyre e shënoi pikërisht Ricardinho.

Në fillim e pjesës së dytë pati mundësinë t’i çonte shifrat në 3-0, por bëri diçka të papritur. Me portën e boshatisur, pak metra me portën, Ricardinho goditi keq dhe e çoi topin në traversë. As vetë sulmuesi nuk di të japë një shpjegim se si e bëri diçka të tillë.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Sporti

Me shumë nga Sport

Lajmet e Fundit

Te Fundit