Home Aktualitet Poetja Rita P...

Poetja Rita Petro: Edhe gratë e mbuluara me shami, tradhëtojnë!

332
0

Poetja Rita Petro ka bërë një deklaratë ‘provokuese’ ndërsa foli për tradhtinë në çift. Ajo pohoi se edhe gratë e mbuluara me shami tradhtojnë.

E ftuar në emisionin “Goodmorning Albanians” në Euronws, Petro tha se tradhti dhe inceste nga më të tmerrshmet kanë ndodhur edhe te njerëzit e izoluar në shtëpi.

“Si dukuri tradhtia ekziston gjithmonë dhe jo vetëm te njerëzit që bëjnë një jetë moderne por edhe tek ata të mbuluar me shami. Prandaj dhe nëpër familje dhe kolektivitete të mëdha kanë ndodhur inceste nga më të tmerrshmet. Siç ka ndodhur në kohën e ushtrisë. Perversiteti ka ndodhur në çdo kohë se njeriu është i prirur drejt joshjes seksuale. Prandaj kanë ndodhur edhe tek ato që kanë qenë të mbyllura brenda në shtëpi, inceste dhe dukuri të tilla”, tha Petro.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit