Home Aktualitet Policia aksio...

Policia aksion antidrogë në Lezhë, zbulohet sasi e konsiderueshme kanabisi

44
0

Policia e Lezhës po zhvillon sot një aksion antidrogë, ku ka zbuluar një sasi të konsiderueshme kanabisi.

News24 raporton se lënda narkotike është gjetur në një shtëpi të braktisur në fshatin Manati.

Aktualisht, forcat e policisë po kryejnë kontrolle dhe po punojnë për të identifikuar poseduesit e lëndës narkotike.

Gjithashtu bëhet e ditur se është sekuestruar një sasi prej 50 kg kanabis, por priten detaje nga policia.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit