Home Aktualitet Policia e Vlo...

Policia e Vlorës aksion në fshatin Kaninë

12
0

Policia e Vlorës është duke zhvilluar prej disa orësh një aksion dhe kontrolle në fshatin Kaninë.
Kontrollet kanë në fokus goditjen e veprimtarive kriminale të vjedhjes dhe të kultivimit të bimëve narkotike.

Mësohet se deri më tani, gjatë operacionit janë shoqëruar në Komisariat disa persona.

Burimet konfirmojnë se blutë kanë gjetur bimë narkotike në disa ambiente të përshtatura si sera në fshatin Kaninë.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit