Home Aktualitet Policia prang...

Policia prangos të shumëkërkuarin nga Mirdita

488
0

Një 34-vjeçar i shpallur në kërkim për armëmbajtje pa leje dhe drogë është arrestuar ditën e sotme në Mirditë. 34-vjeçari Elidjon Gjoka, ishte strehuar në një banesë në Mirditë, për të cilin Gjykata e Lezhës në shkurt të 2022-shit kishte caktuar masën e sigurisë me burg për veprat penale si prodhim dhe shitje të narkotikëve dhe mbajtje pa leje të armëve.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit