Home Aktualitet Porositi vras...

Porositi vrasjen e gruas, Naim Murseli ”i fiksuar” të bënte foto me VIP-at. Nga yjet botërorë tek politikanët

622
0

Naim Murseli i arrestuar si porositës i vrasjes së gruas së tij Liridona Murseli shfaqej në rrjete sociale duke ekspozuar dhe jetën e luksit që bënte ndërsa shpesh postonte foto nën shoqërinë e VIP-ave. Nga yjet botërorë tek politikanët.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit