Home Aktualitet Presidenti Du...

Presidenti Duka pozon me Sylvinhon dhe stafin pak minuta para shortit: Uroj të kemi fat!

116
0

Presidenti i FSHF, Armand Duka ka publikuar pak minuta para hedhjes sur shortit me trajnerin Sylvinho dhe stafin e Kombëtares, ku ndodhen në Hamburg vetëm pak minuta nga hedhja e goglave.

“Me trajnerin Sylvinho & stafin e FSHF në Hamburg para shortit të finaleve të Euro “Gjermani 2024”. Uroj të kemi fat dhe të bëjmë një paraqitje sa më të mirë”, shkruan Duka.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit