Home Aktualitet Presidenti Vu...

Presidenti Vuçiç do ti drejtohet kombit serb pas ngjarjeve në Kosovë

7
0

Pas sulmeve të sotme në Kosovë, Zyra për Kosovën në Qeverinë e Serbisë ka thënë se presidenti serb, Aleksandar Vuçiç do t’i drejtohet kombit përmes një fjalimi.

“Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç do t’i ekspozojë të gjitha gënjeshtrat dhe shakatë e Albin Kurtit, krijuesit të kaosit dhe ferrit në Kosovë e Metohi”, ka thënë Zyra për Kosovën në Qeverinë e Serbisë.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit