Home Aktualitet Prezantohet d...

Prezantohet drejtuesi politik i qarkut Durrës, Adrian Çela

315
0
Nga Damian Gjiknuri
Durrës, takim me strukturat e Partisë Socialiste, ku prezantova Adrian Çelën si drejtues Politik të Qarkut.
Jam i bindur që me eksperiencën dhe maturinë politike, suksesin e arritur në 25 Prill, Adrian Çela do të dijë ta përkthejë në fitore të tjera për Qarkun e Durrësit.
Është e nevojshme të fillojmë menjëherë punën për një analizë të rezultatit të 25 Prillit dhe ri-organizimin e Partisë Socialiste në çdo strukturë, për të dalë fitues në garën për zgjedhjet vendore të vitit 2023 dhe ato parlamentare të vitit 2025.
Vëmendja e qeverisë dhe Kryeministrit Edi Rama ndaj qytetarëve të këtij Qarku, do të vijojë të jetë maksimale edhe në këtë mandat të tretë qeverisës.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit